MargoFun.pun.pl - Forum o Margonem od graczy, dla graczy :)

Forum o Margonem od graczy, dla graczy!

Ogłoszenie

Witamy na Forum poświęconym grze Margonem. Forum jest stworzone od graczy dla graczy!!! Forum jest w trakcie budowy, w trakcie budowy zostanie zmieniona szata graficzna i wiele innych. Mimo to, możecie już postować i rejestrować się!!! Serdecznie zapraszamy:)

#1 2014-02-25 11:57:49

moreded

User

Zarejestrowany: 2014-02-25
Posty: 1
Punktów :   

darmowe smocze łzy / to działa , żadne kombinowanie. z dogry

A więc tak... istanieje strona na ktorej zbiera sie punkty poprzez polecanie innych ludzi bądź granie w gry zamieszczone na ich stronie.punkty zdobywa sie dosc latwo, 499pkt=5 smoczych łez 899 pkt 10 smoczych łez ... 1799 =20 smoczych łez... punkty można również zdobyć na udzielaniu sie na forum.. za jedna odpowiedź na jakies pytanie z forum daje nam 5 pkt.... za stworzenie tematu 8 pkt. CHCIALBYM WAS PROSIĆ O REJESTRACJE Z TEGO LINKU http://dogry.pl/r/42944814 Wtedy razem dostaniemy po 100 pkt ty na start a ja do mojego konta. chciałem sieę z wami tym podzielić dla punktów jak i poprostu abyście wiedzieli że taka strona istnieje.na tej stronie można wymieniać punkty nie tylko na margonema jest masa tych gier.. nawet na league of legends.. tylko tam troszke wiecej punktów trzeba uzbierać. ale gier jest naprawde sporo.....i mam naprawdę dobry patent na zebranie dużej ilości punktów podziele sie nim z wami a więc słuchajcie"////kupcie sobie jakiś starter do telefonu.. za 5 złoty jakis najtańszy... punkty można zdobywać również za reklamy na tej stronie a konkretnie za wykonywanie zadań z reklam. z reguły za jedną reklame dostaje się po 400 punktów.. z tym że jest tu haczyk... przeważnie zadanie polega na zarejestrowaniu naszego numeru telefonu na danej stronie.wtedy  oni będą sobie ściągać z naszej komórki nawet 18 żł tygodniowo z jednej reklamy! tak WIEC NIE WPISUJCIE SWOJEGO NR TELEFONU KTÓREGO UŻYWACIE!!!!!!! KUPCIE SOBIE STARTER ZA 5 ZŁOTY I ROBCIE REKLAME NA NOWY STARTER KTÓRY PRZEZNACZYCIE TYLKO DO ZARABIANIA PUNKTÓW .. JA WCZORAJ POSIEDZIAŁEM PÓŁTOREJ GODZINYZAROBIŁEM 1479 PKT. WYMIENIŁEM SOBIE NA 15 SMOCZYCH ŁEZ DO MARGONEMA DO 48 GODZIN  przyjdzie mi sms z kodem ktory bedzie nalezalo wpisac do pakiety promocyjne w margo tak wiec prosze was  rejestrujcie sie z tego linku http://dogry.pl/r/42944814 to bedzie dobre dla mnie bo dostane pkt jak i dla was bo dostaniecie punkty na start   tak wiec http://dogry.pl/r/42944814 /// palce bola od pisania P ale chcialemwam to jak najlepiej wytlumaczyc abyscie serio sie za to wzieli bo na punktach mi zalezy jak i na was  (nie jestem egoista)  jak bedziecie mieli jakies pytania piszcie do mnie na serwie kattaha nick luukaasz

Offline

 

#2 2015-03-06 17:22:10

ankakoszykowka

User

Zarejestrowany: 2015-03-06
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: darmowe smocze łzy / to działa , żadne kombinowanie. z dogry

dla mnie takie coś nie ma sensu

Offline

 
Forum MargoFun zostało utworzone przez ekipę pod naczelnym dowództwem osobnika o nicku The Medieval Hunter oraz z szeroką pomocą innych przyjaciół z Margonem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie stron ząbki budowa domu tarczyn kancelaria komornicza lubin Biurko z drewna